Kaspersky Password Manager

Kaspersky Parola Yönetme ve Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.4.17.141
  • Dil İngilizce
  • Firma Kaspersky Lab UK Limited
Kaspersky Password Manager; Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullandığınız tüm oturum açma bilgilerinizi, şifrelerinizi ve banka şifrelerinizi tek bir yerde ve tek bir şifre altında güvenle saklamanıza olanak sağlayan güvenilir bir pa

Kaspersky Password Manager; Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullandığınız tüm oturum açma bilgilerinizi, şifrelerinizi ve banka şifrelerinizi tek bir yerde ve tek bir şifre altında güvenle saklamanıza olanak sağlayan güvenilir bir parola yönetim ve şifreleme uygulamasıdır.

Facebook, Twitter, e-posta gibi sosyal ağ ve diğer hesaplarınızın tüm oturum açma bilgilerini ve şifrelerinizi tek bir yerde toplayarak sadece kendinizin belirleyeceği bir şifre ile şifreleyebilir ve güvenle saklayabilirsiniz. Mevcut Kaspersky hesabınıza giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama, web, uygulamalar, notlar ve kimlik bilgileri olmak üzere 4 farklı seçenek sunuyor.

Ayrıca uygulama içerisinde bulunan şifre oluşturma özelliği ile oldukça güçlü şifreler oluşturabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile birlikte gelen uygulamanın ücretsiz sürümü en fazla 15 şifre saklamanıza imkan tanıyor.

Kaspersky Password Manager indir